پانیذ پوش
خانه / روسری / روسری عمده ارزان / تهیه عمده آن با قیمت مناسب

روسری عمده ارزان / تهیه عمده آن با قیمت مناسب

در کشور ما ایران قدمت پوشش زنان به پیش از زمان اسلام باز می گردد. زمانی که پوشش سر و بدن زنان ایرانی زبان زد جهانیان بوده است. امروزه نیز در جامعه ایرانی ، فرهنگ پوشش سر همچنان باقی است. به همین جهت تولیدکنندگان زیادی با توجه به نیاز جامعه به رعایت این فرهنگ، در داخل و خارج درحال تولید روسری در انواع پارچه و رنگ جهت پاسخ به این فرهنگ ایرانی اسلامی می باشند. از این رو تهیه روسری عمده ارزان در میان تجار و بازاریان پارچه و پوشاک میسر است.

روسری عمده ارزان / تهیه عمده آن با قیمت مناسب

واردات عمده روسری های ارزان قیمت از چین

واردات عمده روسری های ارزان قیمت از چینفروش عمده این کالا توسط تاجران و تولیدکنندگان داخلی و خارجی انجام می شود. در این میان کشور چین که صاحب یک اقتصاد همه جانبه است. با توجه به نیاز بازار کشور های اسلامی به پوشش، اقدام به تولید و صادرات روسری در طرح ها و قیمت های مناسب کرده است، که باعث شده مشتریان این کالا بتوانند روسری های ارزان و مناسبی را تهیه کنند.

تاجران پوشاک با واردات این کالا با قیمت ارزان از چین سعی داشته اند، نیاز بازار را به این کالا پاسخ گویند. خرید عمده روسری با قیمت ارزان از میان همین محصولات چینی انجام می شود و میتوان گفت که بخش عمده ای از نیاز بازار را واردات از چین تامین می کند.

ارائه انواع روسری نخی بلند قیمت مناسب

ارائه انواع روسری نخی بلند قیمت مناسبدر جامعه ما سلیقه زنان ایرانی در طرح ها و رنگ های مختلف می باشد. از جهتی انسان ها می بایست در فصول مختلف سال پوشش های متفاوتی را دارا باشند. از این رو تولید و فروش روسری نیز که نیاز اغلب دختران ایرانی می باشد ، در انواع مختلفی صورت می پذیرد از جمله :

  • روسری بلند نخی که شامل روسری نخی بچگانه ، جوان ، بزرگسال و میان سال می باشد.
  • روسری پلیسه
  • روسری مامی
  • روسری حریر کرپ
  • روسری ساتن ابریشم
  • روسری لمه دار

که مشتریان می توانند روسری قیمت مناسب خود را بیابند.  

در میان انواع روسری ها نوع نخی آن از طرفداران بیشتری در کشور برخوردار است. چرا که طرح و قواره مناسب آن در فصول مختلف از جمله تابستان قابل استفاده است. پارچه های نخی خنک و سبک هستند و باعث نمیشوند که مو ها عرق کنند و خیس شوند.

سفارش عمده روسری از تولیدی آن

سفارش عمده روسری از تولیدی آنکشور ما ایران نیز از این جهت که فرهنگ حجاب در آن نهادینه شده همواره تلاش داشته است که صنعت نساجی خود را در همین راستا گسترش دهد. امروزه تولید کنندگان پوشاک در سطح کشور مشغول به تولید انواع روسری در طرح ها و سایز های مختلف هستند. این تولید کنندگان برای رقابت در بازار شال و روسری و رقابت با برند های خارجی تلاش داشته اند که محصولات خود را به راه مختلفی عرضه کنند. که از جمله آن ها تبلیغات اینترنتی و حضوری و جذب نمایندگی فروش است. خریدارن این کالا میتوانند با پیدا کردن راه ارتباطی با این تولید کنندگان اقدام به سفارش کالای مورد نظر خود به صورت عمده و با قیمت ارزان کنند.

حراجی های مستقیم شال و روسری در ایران

حراجی های مستقیم شال و روسری در ایرانتولید کنندگان انواع روسری خارجی و داخلی با توجه به این موضوع که در جامعه امروزی پوشش مناسب و متنوع در مجالس و مهمانی ها امری مهم در میان خانواده ها است، اقدام به عرضه محصولات خود در نزدیکی اعیاد، مناسبت های قومی و ابتدای فصول مختلف، با قیمتی کمتر از قیمت مصوب آن کالا می کنند. که اصطلاحاً حراجی به راه می اندازند. خانواده ها نیز با توجه به نیاز خود به پوشش متنوع در نزدیکی اعیاد از این حراجی ها استقبال می کنند. حراجی های مستقیم شال و روسری در کشور ما همه ساله توسط عرضه کنندگان آن در زمان ها مختلف برپا می شود و استقبال خوبی به همراه دارد.

نمایندگی فروش روسری و شال تک رنگ

نمایندگی فروش روسری و شال تک رنگبسیاری از تولید کنندگان انواع روسری ایرانی و خارجی در کشور برای عرضه کالا خود از تمام شهر ها نمایندگی می پذیرند. این نمایندگی ها برخی از تولیدات خود را که به صورت تک رنگ در طرح های خاص و متنوع هستند به فروش می رسانند. بسیاری از مشتریان خوش پسند نیز از این فروش روسری و شال تک رنگ استقبال می کنند که باعث شده است این نمایندگی ها توجه ویژه ای به این نوع از محصولات خود کنند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
اعظم حسینی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09128052799
telegram icon کانال تلگرام: panizpoosh@
telegram icon پاسخگویی تلگرام: Panizadmin@
whatsapp icon واتس اپ: 09128052799
instagram icon اینستاگرام: Panizpoosh
email icon پست الکترونیکی: A.hoseini.6080@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار عرضه روسری کرپ حریر

روسری یکی از پوشش مهم در خانوم ها و دخترامن می باشد که جنس های مختلفی از جمله: کرپ حریر، حریر، ساتن و نخی دارد که هر کدام مزیت های خوبی دارد روسری کرپ حریر تنوع

دیدگاهتان را بنویسید